Hopp til hovedinnhold

Ansatte og kontaktpersoner

BirdLife Norges sekretariat står for den daglige driften av organisasjonen, og ledes av generalsekretæren. Hovedkontoret ligger i Trondheim.

Foruten å stå for prosjekter og foreningens daglige drift, bistår sekretariatet fylkesavdelinger, lokallag og medlemmer i ulike saker. I stor utstrekning besvarer også sekretariatets medlemmer spørsmål fra allmennheten, og gjør således en viktig jobb i informasjonsarbeid og bevissthet omkring fugler og natur generelt.

Kjetil Aadne Solbakken
Generalsekretær
Tlf: 73 84 16 49 / Mob: 918 59 428
kjetil@birdlife.no
Ingar Jostein Øien
Fagsjef
Tlf: 73 84 16 43 / Mob: 901 88 239
ingar@birdlife.no
Martin Eggen
Naturvernrådgiver
Mob: 905 65 108
martin@birdlife.no
Frode Falkenberg
Frode Falkenberg
Rådgiver
Mob: 934 40 647 / Skype: cyberbirding
frode@birdlife.no
Morten Helberg
Rådgiver
Mob: 952 36 526
morten.helberg@birdlife.no
Magne Myklebust
Informasjonskonsulent
Tlf: 73 84 16 46 / Mob: 971 81 629
vf@birdlife.no
Faris Omerovic
Økonomikonsulent
Tlf: 73 84 16 40 / Mob: 986 62 066
faris@birdlife.no
Morten Ree
Organisasjonskonsulent
Tlf: 73 84 16 44 / Mob: 481 77 973
morten@birdlife.no
Jan Erik Røer
Seniorrådgiver
Mob: 908 37 471
janerik@birdlife.no
Paul Shimmings
Førstekonsulent
Tlf: 73 84 16 47 / Mob: 911 63 115
paul@birdlife.no
Andreas Winnem
Andreas Winnem
Rådgiver
Tlf: 73 84 16 48 / Mob: 970 42 313
andreas@birdlife.no
Tomas Aarvak
Prosjektmedarbeider
Tlf: 73 84 16 42 / Mob: 959 92 814
tomas@birdlife.no
Alv Ottar Folkestad
Alv Ottar Folkestad
Kongeørnekspert
Mob: 943 16 064
aof@albicilla.no
Aida Lopez
Stasjonssjef Lista fuglestasjon
Mob: 949 86 793
post@listafuglestasjon.no